Путіну довелося посунути дату можливого вторгнення до України – NYT

Детектор медіа

Росія посунула дату можливого наступу проти України до весни через відносно м’яку зиму. Про це говориться в цитованому ВВС News Україна матеріалі The New York Times.

Як пише NYT з посиланням на джерела в Білому домі, відносно м’яка зима уповільнила замерзання землі, і президент Росії Володимир Путін нібито змушений відкласти можливий наземний наступ.

«Через відносно м'яку зиму земля достатньо не промерзла і дату можливого вторгнення Путіну довелося посунути ближче до весни. Сильні морози, які зазвичай починаються в Україні у січні, у багатьох місцях так і не настали. А доки під ногами болото, наземна операція не зможе початися раніше лютого, вважають у Вашингтоні», – пише газета.

Оскільки погода у найближчі кілька тижнів є вирішальним фактором для можливого розвитку ситуації, адміністрація Байдена постійно консультується з метеорологами. Військова розвідка США також постійно відслідковує ситуацію.

Джерела вказують, що останніми тижнями кількість російських військ на кордоні з Україною залишалася стабільною.

Однак за даними розвідки США, Росія почала переміщувати військовіЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/195473/2022-01-11-putinu-dovelosya-posunuty-datu-mozhlyvogo-vtorgnennya-do-ukrainy-nyt/