Росія не боїться за свої яйця, бо не має їх. У Кремлі відреагували на заяву ексглави МЗС Польщі

NTA

Ексглава МЗС Польщі та депутат Європарламенту Радослав Сікорський різко відповів на заяву керівника Міністерства закордонних справ Росії Сергія Лаврова щодо НАТО.

Свою реакцію він опублікував у Twitter.

Так, Сікорський прокоментував заяву Лаврова про те, що діяльність НАТО спрямована на «захоплення територій, що осиротіли внаслідок розпаду Організації Варшавського договору та СРСР».

“Усвідомте, російське посольство, раз і назавжди, мовою, яку ви можете зрозуміти. Ми не осиротіли, тому що ви не були нашим татком. Швидше серійним гвалтівником. Ось чому за вами не сумують. А якщо спробуєте ще раз, отримаєте по яйцях”, – зазначив Сікорський.

Натомість у відповідь на фразу Сікорського, що Росія “отримає по яйцях” за насильство, представниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що назва її країни має жіночий рід. Про це вона написала Telegram.

“Євродепутат від Польщі та екс-голова польського МЗС Радослав Сікорський пообіцяв, що Росія “отримає по яйцях”…Росія – жіночого роду. Вочевидь, Сікорський став жертвою концепції ґендерного різноманіття”, – написала Захарова.

Нагадаємо, що США та Росія завершили у Женеві перші переговори стосовно так званих «гарантій безпеки», які запропонувала Москва. Більше про перемовини читайте у матеріалі: Про Україну без України. Про що домовилися США та Росія у Женеві