"Альянс забов'язаний": заступник голови МЗС РФ закликав НАТО поступитися своїми принципами

АСПІ

НАТО нібито має зробити крок назустріч вимогам Росії. Саме з такою заявою виступив заступник керівника МЗС РФ Сергій Рябков.

Вашингтон недооцінює серйозну ситуацію, коли відмовляється від ідеї нерозширення Північноатлантичного Альянсу. Про це він повідомив 11 січня на підсумками зустрічі з американськими представниками.

Москва наполягає на тому, що це ключове питання. З представниками НАТО та засідання ОБСЄ, які відбудуться 12 та 13 січня відповідно, тема буде обговорюватися.

Рябков також висловив сподівання, що НАТО усвідомлює "небезпеку введення в глухий кут діалогу щодо вимог Москви. Він заявив, що воєнно-політичний блок повинен буде зробити крок назустріч вимогам РФ. У разі невиконання певних пунктів представники Москви не називають, які саме кроки мають намір здійснювати проти інших держав.

ASPI news повідомляло, у Києві заявили, що варто отримати комплексний пакет стримування РФ та оцінили підсумки зустрічі Комісії Україна-НАТО. У керівництві Альянсу заявили, що НАТО має бути готовим до провалу діалогу з РФ.