Зеленський зустрівся з радниками лідерів Франції та Німеччини, щоб обговорити "нормандський формат"

АСПІ

Радник канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики Єнс Пльотнер і дипломатичний радник Президента Франції Еммануель Бонн прибули у столицю України. Вони зустрілися із президентом Володимиром Зеленським.

Президент України Володимир Зеленський обмінявся думками з представниками Німеччини і Франції щодо активізації спільної роботи в межах Нормандського формату. У пресслужбі президента додають, що було обговорено подальші кроки врегулювання російсько-українського конфлікту та деескалації ситуації на кордонах України.

Зеленський зазначив, що партнери України в Нормандському форматі докладають зусилля для виконання домовленостей лідерів, які були досягнуті під час Паризького саміту "Нормандської четвірки" у грудні 2019 року. Він додав, що зараз час предметно домовлятися про припинення конфлікту. Україна, за словами Зеленського, готова до необхідних рішень під час нового саміту лідерів чотирьох країн.

Як інформувало ASPI news, у конгресі США пропонують збільшити військову і дипломатичну допомогу Україні. Також нагадаємо, скільки грошей з бюджету України було витрачено на діяльність РНБО.