Білий дім готується до поширення фейків щодо результатів переговорів з Росією

АСПІ

Російська сторона, не виключено, поширюватиме дезінформацію щодо переговорів про "гарантії безпеки", які відбуваються між Вашингтоном та Москвою в Женеві. До такого розвитку подій готуються в адміністрації президента США Джо Байдена.

Білий дім готується до можливості, що Росія поширюватиме брехливу інформацію про зобов'язання "гарантій безпеки", яких насправді не було. Про це попередила офіційний представник адміністрації Байдена Джен Псакі.

Також вона зазначила, що ніхто не повинен дивуватися, якщо РФ піде ще далі і спровокує щось як привід для подальшої дестабілізації ситуації. "Ми продовжуємо закликати всіх не піддаватися на будь-які спроби поширювати дезінформацію", - зазначила вона. Посольство Росії в США вже відреагували на заяву Псакі та "рішуче відкинули подібні інсинуації". "Російські офіційні заяви повністю відповідають дійсності. Наша країна з самого початку демонструвала максимальну транспарентність в тому, що стосується цього діалогу", - зазначили у дипломатичному відомстві.

Нагадаємо, політолог Костянтин Бондаренко озвучив ASPI news перші висновки російсько-американських переговорів щодо "гарантій безпеки", що відбулися 9 січня у Женеві. Також нагадаємо, що заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що Росія не піде на компроміс у переговорах зі США.