Нічого про Україну без України: У Держдепі США заявили про готовність співпрацювати з українськими партнерами

АСПІ

Заступник Держсекретаря США Венді Шерман запевнила, що Штати не будуть приймати рішення про Україну без залучення українських представників до обговорення проблем. Вона наголосила, що США мають намір співпрацювати з Україною.

Будь-які рішення щодо України прийматимуться тільки після спільних консультацій. Про це зазначила заступниця Держсекретаря США Венді Шерман у своєму Тwitter.

"Сполучені штати на кожному рівні пов'язані із союзниками і партнерами, включаючи Україну. Так триватиме в подальші дні і тижні. Заявляємо: нічого про вас і без вас. Ми не прийматимемо рішень про Україну без України", – наголосила Шерман.

Як інформувало ASPI news, Венді Шерман заявляла, що Росія не дала прямої відповіді щодо того, чи готова до деескалації ситуації на кордоні з Україною. Вона додала, що Російська Федерація може довести, що не має намірів нападати на Україну, повернувши своїх військових назад в місця дислокації. Також нагадаємо, у конгресі США пропонують збільшити військову і дипломатичну допомогу Україні.