Повномасштабне вторгнення РФ в Україну стане найбільшою поразкою НАТО, - Єрмак

АСПІ

Новий повномасштабний акт агресії Російської Федерації проти України стане найбільшою поразкою західних партнерів. Про це заявив очільник Офісу президента Андрій Єрмак.

Перемога України та залагодження українського кейсу буде однією з найбільших перемог усіх наших партнерів. Водночас продовження війни або ескалація ситуації будуть однією з найбільших поразок, – сказав Єрмак у сюжеті британського телеканалу Channel 4 News.

За словами керівника ОПУ, якщо нове вторгнення Росії все ж таки відбудеться, це буде вироком для НАТО і великою проблемою, тому що всі західні країни матимуть пояснювати своїм громадянам, чому вони так довго вели переговори, але війна сталася. Керівник президентського офісу також нагадав, що вступ до Альянсу - мета, прописана в Конституції країни. "І якщо хтось із членів НАТО проти цього, будь ласка, повідомте про це належним чином, чесно і дружньо до нас", - сказав він. У той же час Єрмак переконаний, що Україна готова відбивати напад Росії. "Я абсолютно впевнений, що понад 90% нашого населення будуть тут і захищатимуть нашу країну", наголосив глава Офісу президента.

Нагадаємо, голова офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що йому вдалося поєднати роботу з коротким відпочинком у Буковелі. Він зазначив, що встиг провести низку переговорів із політичними радниками представників "Нормандської четвірки". Також ASPI news писало, що у Раді Безпеки ООН запевнили, що готові до будь-якого розвитку подій в контексті поведінки РФ стосовно України.