Росія розпочала військові навчання поблизу українських кордонів

АСПІ

Близько російських 3000 військових та близько 300 одиниць військової техніки беруть участь у навчаннях. Військові навчання проводяться у Смоленській, Воронезькій, Білгородській та Брянській областях Росії.

Військові Висленської та Єльнинської мотострілкових дивізій проведуть тактико-спеціальні маневри. Про це повідомили у пресслужбі Західного військового округу Росії.

Повідомляється, що акцентом тактичних навчань буде виконання вправ контрольних стрільб зі стрілецької зброї та озброєння бронетехніки. Окрім цього, відпрацьовуватиметься організація маршів за активної дії диверсійно-розвідувальних груп "противника" та обладнання опорних пунктів.

Підрозділи завершать маневри проведенням навчального бою з етапом бойової стрільби. "Екіпажі бронемашин БМП-2 і танків Т-72Б3 покажуть навички спільних дій і вразять мішені, що імітують техніки і живу силу умовного противника на відстані до 1,2 тисячі метрів", - повідомляє пресслужба.

Як інформувало ASPI news, 27 вересня Росія розпочала масштабні військові навчання в окупованому Криму. Також нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив про спільні військові навчання з Росією.