Україна захищатиме свою землю до останньої краплі крові, – головнокомандувач ЗСУ

Діалоги

Українські збройні сили вже давно перебувають у бойовій готовності до відсічі російської агресії та захисту своєї територіальної цілісності.

Залужний зазначив, що українські військові набагато краще оснащені, навчені та підготовлені, ніж вісім років тому.

При цьому командувач дав зрозуміти, що він знає, що Україні доведеться зіткнутися з можливими подальшими воєнними діями Росії без перспективи того, що сили НАТО вступлять у бій разом із ЗСУ, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Валерія Залужного в інтерв’ю Sky News.

“Наші збройні сили вже вісім років воюють. Вони ведуть бойові дії в Донецькій та Луганській областях та готові вести їх в інших регіонах… Я хочу заспокоїти людей, щоб вони спокійно спали у себе вдома”, — сказав Залужний.

Також можу додати, що ми взагалі ні на кого не збираємося нападати. Але ми захищатимемо нашу землю до останньої краплі крові”, — наголосив головком ЗСУ.

На запитання про те, чи українські збройні сили, що налічують близько 260 000 військовослужбовців, можуть протистояти великомасштабному російському вторгненню, він відповів ствердно.

“Ми відбиваємо наступ із 2014 року. Звісно, ​​будемо і далі”, — сказав Залужний.