Військові РФ на окупованих територіях відпрацьовують «нові способи тактичних дій»

Укрінформ

Про це повідомляє пресслужба Південного військового округу РФ, передає Укрінформ.

Згідно з повідомленням, бойове злагодження мотострілкових, танкових взводів та артилерійських батарей організовано більш як на 20 загальновійськових полігонах – у Волгоградській, Астраханській, Ростовській областях, на Ставропіллі, на Кубані, у Північній Осетії, Чечні, Карачаєво-Черкесії, в Інгушетії. Крім того, заняття з бойової підготовки проводяться у Вірменії, в окупованому Криму та на загарбаних у Грузії територіях – Абхазії та Південній Осетії.

Повідомляється, що батальйонні тактичні групи освоять "нові способи тактичних дій" у складі різних видів розвідувально-вогневих та ударних комплексів, включаючи контрбатарейний, авіаційний та снайперський.

Як повідомляв напередодні Укрінформ, 11 січня у Західному військовому окрузі Росії на загальновійськових полігонах у Воронезькій, Бєлгородській, Брянській та Смоленській областях розпочалися навчання зі стрільбами за участю близько 3000 військовослужбовців та близько 300 одиниць бронетехніки.

За даними української та західної розвідок, на кордоні з Україною сконцентровано близько 100 тисяч російських військових.