Головнокомандувач ЗСУ: будемо захищати нашу землю до останньої каплі крові

Патріот Донбасу

Українська армія пильно стежить за діями Російської Федерації біля своїх кордонів та давно перебуває у бойовій готовності до відбиття російської агресії та захисту країни «до останньої краплі крові».
Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв'ю Sky News.

«У мене є Батьківщина, яку мені потрібно захищати, і в мене є Збройні сили, які мають бути готові захищати нашу країну… Ми взагалі ні на кого не збираємося нападати. Але ми захищатимемо нашу землю до останньої краплі крові», — наголосив Залужний.

На питання про те, чи зможуть ЗСУ, які налічують близько 260 000 військовослужбовців, протистояти масштабному вторгненню РФ, Головнокомандувач відповів ствердно, нагадавши, що українські захисники відбивають наступ із 2014 року.
Залужний каже, що він добре розуміє, що Збройним силам України доведеться зіткнутися з будь-якими подальшими військовими діями Росії без перспективи того, що сили НАТО допоможуть у цій війні.
На запитання, чи розчарований він цим, Залужний відповів, що як Головнокомандувач несе відповідальність за свою країну та свої збройні сили зокрема.

«Я не маю жодних ілюзій і не чекаю на подарунок від бога. Я воював і готував свої Збройні сили», — зазначив він.