Поки що не провал, але він може настати, – посол США в РФ Салліван про переговори з Росією

АСПІ

У Женеві пройшов перший раунд переговорів між США та Росією щодо "гарантій безпеки". Посол США в Москві Джон Салліван не вважає їх провалом, проте він може наступити.

За словами посла США в РФ Джона Саллівана, поки що переговори в Женеві не здаються провалом, втім, він може наступити. На його думку, вчорашні восьмигодинні переговори не були демонстрацією позиції кожної з країн, оскільки США насамперед планують співпрацювати з Росією. Про це пише "Дощ".

"Ні, зовсім не так. Зрештою, провал може наступити. Однак у мене немає відчуття, що це той напрямок, в якому ми зараз рухаємося. Нам важливо фокусуватися на тому, що це був восьмигодинний діалог. Це не було просто показне демонстрування своєї". позиції з кожної сторони. США намагаються бути дуже акуратними в тому, що ми говоримо публічно. Ми хочемо взаємодіяти з російською стороною. Ми вважаємо, що найкращий спосіб досягти цього - непублічні дискусії, на кшталт вчорашніх", - заявив Салліван.

Нагадаємо, що заступник керівника МЗС РФ Сергій Рябков висловив сподівання, що НАТО усвідомлює небезпеку заведення в глухий кут діалогу щодо вимог Москви. Він заявив, що воєнно-політичний блок повинен зробити крок назустріч вимогам РФ. У разі невиконання певних пунктів представники Москви не називають, які саме кроки мають намір здійснювати проти інших держав. Також ASPI news повідомляло, що віцеспікер Ради Федерації Росії Костянтин Косачов впевнений, що на переговорах між Росією та США у Женеві був діалог, "а не два монологи".