Порошенко повернеться до Києва 17 січня о 9 ранку

Четверта студія

Лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повернеться до Києва 17 січня о 9 ранку.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення ЄС.

“Задля економії бюджетних коштів, які Банкова сьогодні витрачає на незаконне слідкування за лідером опозиції, офіційно повідомляємо, що Петро Порошенко повернеться до Києва 17 січня рейсовим літаком з Варшави. Сьогодні лідер «Європейської Солідарності» працює в Брюсселі, де проводить важливі міжнародні зустрічі, в тому числі по лінії НАТО, на тлі підвищеної концентрації російських військ на кордоні з Україною і вторгнення росіян до Казахстану.

Петро Порошенко вдячний прихильникам, які готуються до його повернення до Києва. І радить офісу Зеленського менше демонструвати свій страх через провладні ЗМІ. «Раджу Банковій не витрачати кошти на незаконне зовнішнє спостереження і прослушку – ми інформуватимемо вас про кожний крок, який наближає додому. Так само не раджу владі лякати мене арештом прямо в аеропорту. Я повертаюся 17 січня о 9 ранку».

В умовах широкомасштабної агресії Путіна переслідування лідера опозиції є нічим іншим як руйнуванням національної єдності – саме тим, що так необхідно агресору”, – йдеться у повідомленні.