У політичних репресій немає майбутнього в Україні – Сущенко закликав підтримати Порошенка

SKEPTIC

Політв’язень Кремля, депутат Черкаської облради від «Європейської Солідарності» Роман Сущенко закликав українців підтримати п’ятого Президента України Петра Порошенка 17 січня і не допустити політичних переслідувань в Україні. Про це він написав у публікації присвяченій Дню українського політв’язня на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Щороку в Україні 12 січня відзначається День українського політв’язня. Це день шани Українців для яких переконання і цінності стали дорожчими за фізичну свободу. В сучасній українській історії цей день набув абсолютного значення. До сьогодні російська влада продовжує ув’язнювати українців і представників інших національностей, які виступають проти окупаційної влади та агресії Кремля», – написав Сущенко.

Він нагадав, що кілька років «російська Феміда» інкримінувала йому абсолютно вигадані звинувачення і засудила до 12 років ув’язнення.

«Сьогодні, я нагадаю ім’я п’ятого Президента України Петра Порошенка, якого чинна влада, копіюючи авторитарні режими на кшталт Білорусі та Росії, звинувачує у державній зраді. Звинувачує на основі надуманих і сфальшованих підстав. Інкримінує «підозру» із маніакальною завзятістю. Нагадую ім’я Українця, який упродовж п’яти років очолював спротив російській агресії, відіграв ключову роль у створенні західної проукраїнської коаліції, відновив армію, відстояв самостійність та незалежність Української церкви, забезпечив умови безвізу для громадян України, посилив Конституцію України майбутнім вступом в ЄС та НАТО, розпочав необхідні реформи», – зазначив Сущенко.

«17 січня 2022 року Петро Порошенко повертається в Україну. Разом зустрінемо Українського Президента.У політичних репресій немає майбутнього в Україні. В України немає майбуття з політичними репресіями», – резюмував колишній політв’язень Кремля.