Стало відомо, коли відбудеться суд за позовом Порошенка до Гордона

АСПІ

Засідання Шевченківського райсуду Києва за позовом п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка до журналіста Дмитра Гордона відбудеться 16 лютого. Про це повідомив адвокат нардепа Ілля Новіков.

Адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка Ілля Новіков висловив сподівання, що справа про захист честі, гідності та ділової репутації політика вирішиться на наступному засіданні. Воно відбудеться 16 лютого, - додав захисник лідера "Євросолідарності", пише Інтерфкс-Україна.

За словами адвоката, висловлена у ЗМІ версія Гордона про те, що Петро Порошенко, будучи президентом, наказав українським підрозділам залишити Маріуполь, не підтверджується. Він також розповів, що на засіданні суду в цій справі представник Гордона також нічого не міг пояснити щодо так званих "плівок Медведчука", на які посилався відповідач у своєму інтерв'ю. "На наше запитання, чи Гордон був ознайомлений зі змістом цих плівок на той час, коли давав це інтерв'ю, його представник нічого не міг пояснити", - сказав Новіков.

Нагадаємо, Петро Порошенко виграв у Верховному Суді справуза позовом проросійського блогера Анатолія Шарія. Останній вимагав спростування заяви політика про те, що він "не український журналіст", а також "працює на Росію". Також чому лікар-педіатр Євген Комаровський в інтерв'ю Дмитру Гордону назвав помилкою рішення підтримати Володимира Зеленського на виборах 2019 року, ASPI news пояснив нардеп VIII скликання Олександр Черненко.