Нуланд звинуватила Росію у ескалації поблизу кордонів України

АСПІ

Заступник державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд заявила, що ні Україна, ні НАТО не загрожують Росії. Водночас, саме РФ створює загрозу для цивілізованого світу.

Вікторія Нуланд наголосила, що кризу з безпекою в Європі створила саме Росія. Натомість США залишаються непохитними у підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

"Росія зосередила 100-тисячну армію біля кордонів України. Саме Росія підготувала внутрішній саботаж та дестабілізацію. І саме Росія поширює дезінформацію та брехню про Україну, Сполучені Штати та НАТО, щоб виправдати свої дії", – заявила Нуланд.

Вона додала, що Російська Федерація розпалює конфлікт, який їй дуже дорого коштуватиме. Нуланд підкреслила, що це не Україна виявила агресію до Росії.

"Це Росія вторглася в Україну у 2014 році, насильно окупувала Крим та продовжує вести війну на українській території. Україна ясно дала зрозуміти, що не має наміру якимось чином загрожувати Росії", - сказала Нуланд.

Як інформувало ASPI news, генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія створила кризу з безпекою у Європі та загрожує військовою силою. Також нагадаємо, за словами Столтенберга, розбіжності Росії і НАТО по Україні буде складно подолати.