Речник Путіна прокоментував військові навчання РФ поблизу України: "Продовжувалися і будуть продовжуватися"

АСПІ

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що військові навчання є звичайною практикою будь-яких збройних сил. Тому Росія продовжуватиме проводити навчання військ.

За словами Дмитра Пєскова, не існує зв’язку між військовими навчаннями, які Росія розпочала у прикордонних регіонах РФ, та переговорами зі США й НАТО. Про це він заявив під час брифінгу, передають російські ЗМІ.

"Немає жодного зв’язку. Ми говоримо про наші підрозділи й наші військові округи на території нашої країни, військове будівництво і військові навчання продовжувалися, продовжуються і будуть продовжуватися. Це нормальна практика будь-яких збройних сил", – відповів Пєсков.

Як інформувало ASPI news, близько 3000 російських військових та близько 300 одиниць військової техніки беруть участь у навчаннях. Військові навчання проводяться у Смоленській, Воронезькій, Білгородській та Брянській областях Росії. Також нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія створила кризу з безпекою у Європі, а Україна має повне право на самозахист.