Влада може вдатися до провокацій, щоб активісти не змогли зустріти Порошенка – депутат

Большой Киев

За словами депутата, заступника голови фракції “Європейська Солідарність – Київ” в Київраді, зустрічати Петра Порошенка приїдуть люди з усіх куточків України. І влада може вдатися до провокацій, щоб активісти не змогли дістатися Києва й безпосередньо аеропорту.

“На пропозицію зустріти в аеропорті п’ятого Президента України, лідера політичної партії Європейська Солідарність Петро Порошенко відгукнулися дуже багато небайдужих громадян з усіх куточків України. Очікується, що приїде надзвичайно багато людей, і ми розуміємо, що влада може вдаватися до провокацій, щоб люди не змогли дістатися Києва й безпосередньо аеропорту”, – зазначив Олександр Погребиський.

Депутат наголосив, що влада вже перейшла всі межі відносно політичного переслідування лідера опозиції й діє, як пишуть у соцмережах, «по бєспрєдєлу».

“Ми будемо зустрічати й чекати Петра Порошенка, адже чудово розуміємо все, що відбувається в Україні й навколо неї: накопичення російських військ на українських кордонах, наростання російської агресії, збільшення кількості вбитих й поранених захисників… Єдиний професійний політик, який може захистити Україну – це Петро Порошенко”, – підсумував Олександр Погребиський. Нагадаємо, зустріч лідера опозиції Петра Порошенка відбудеться наступного понеділка, 17 січня, в аеропорту «Київ-Жуляни» (новий термінал), збір о 8.00. Нагадаємо, Порошенко порадив Зеленському не витрачати бюджетні кошти на незаконне стеження. Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.