Американська телеведуча порівняла Путіна з баскетболістом Леброном Джеймсом

UNN

Ведуча телеканалу Fox News Лора Інгрем у своєму Twitter провела паралель між умінням президентів США та Росії Джо Байдена та Володимира Путіна вести переговори та грою у баскетбол та порівняла лідера РФ із Леброном Джеймсом. Про це вона написала у своєму Twitter, передає УНН.

Цитата

“Дозволити Путіну вести переговори з командою Байдена — це все одно, що дозволити Леброну Джеймсу грати проти учнів середньої школи”, — написала вона.

Деталі

Зокрема, вона відзначила, що наступний крок Путіна щодо України є загадкою.

“Наступний крок Путіна Україною — загадка. Саме так, як він любить”, — зазначила вона.

Нагадаємо

Росія заявила, що продовжить проводити військові навчання у чотирьох областях поблизу українського кордону, жодного зв’язку між маневрами військ та переговорами із Заходом немає.

Контекст

Українська влада та західні партнери останні кілька місяців звертають увагу на загострення Росією ситуації з безпекою на Донбасі, нарощування російських сил уздовж кордону з Україною, небезпеку нового російського вторгнення та посилення російської дезінформації.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов наприкінці минулого року повідомляв, що 122 тис. російських військових перебувають на відстані 200 км та 143,5 тис. військових за 400 км від російсько-українського кордону.

The New York Times з посиланням на власні джерела повідомляє, що чисельність російських військ на кордоні з Україною останніми тижнями залишалася стабільною, проте президент РФ Володимир Путін почав робити кроки з перекидання на місця військових вертольотів.

Головна вимога Путіна полягає в гарантіях від США та їхніх союзників, що НАТО не розширюватиметься далі на схід і не розгорне там системи озброєння, які Росія вважає загрозою.