Зеленський хоче розширити обмеження для олігархів за межі України – Малюська

Детектор медіа

Президент України Володимир Зеленський доручив відпрацювати механізм взаємодії з міжнародними та іноземними партнерами, щоб статус олігарха та пов'язані з ним обмеження поширювалися і за межами країни. Про це в ефірі каналу «Рада» сказав міністр юстиції Денис Малюська, його цитує «Інтерфакс-Україна».

Так, очікується, що закордонні партнери України також встановлюватимуть додатковий контроль над активами та діяльністю українських олігархів на їхній території. За словами Малюські, статус олігарха і так призведе до перешкод для ведення бізнесу за кордоном, але керівництво країни хоче, «щоб це було також нормативно врегульовано».

Міністр зазначив, що підготовка до набуття чинності закону про деолігархізацію «триває за планом». Шестимісячний термін на позбавлення від визначених законом ознак олігарха закінчується 7 травня, після цього розпочнеться збір інформації та підготовка проєктів рішень Ради національної безпеки та оборони.

«Опір великий, війна не закінчилася. Ще є кілька рубежів захисту, які, очевидно, будуть задіяні олігархами. Але поки нічогоЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/195517/2022-01-13-zelenskyy-khoche-rozshyryty-obmezhennya-dlya-oligarkhiv-za-mezhi-ukrainy-malyuska/