Росія вимагає від НАТО примусити Україну до повного та безумовного виконання Мінських угод

АСПІ

Заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко розповів, про що йшлося на засіданні Ради Росія-НАТО. За його словами, деескалація навколо України можлива, якщо примусити Київ до повного та безумовного виконання Мінських угод.

У разі виконання Мінських угод не буде жодної загрози ні безпеці, ні територіальній цілісності України. Про це заявив заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко напередодні.

"Країни НАТО повинні припинити будь-яке військове сприяння та озброєння України, відкликати інспекторів, інструкторів, офіцерів та солдатів. Ми розуміємо, чому в НАТО не люблять згадувати про Мінські угоди. Все завдання полягає в тому, щоб позиціонувати Росію як сторону в конфлікті. Це також частина політики, яка спрямована на стримування Росії. Для стримування необхідна демонізація Росії та приписування їй якихось ворожих планів та намірів щодо сусідів", - заявив Грушко.

Нагадаємо, що заступник керівника МЗС РФ Сергій Рябков висловив сподівання, що НАТО усвідомлює небезпеку заведення в глухий кут діалогу щодо вимог Москви. Він заявив, що воєнно-політичний блок повинен зробити крок назустріч вимогам РФ. У разі невиконання певних пунктів представники Москви не називають, які саме кроки мають намір здійснювати проти інших держав. Також ASPI news повідомляло, що віцеспікер Ради Федерації Росії Костянтин Косачов впевнений, що на переговорах між Росією та США у Женеві був діалог, "а не два монологи".