Росія не налякала, а мобілізувала: Данілов про допомогу Україні від Заходу

Факти ICTV

За словами голови РНБО, Україна завжди вдячна західним партнерам, особливо НАТО, за підтримку.Україна може постійно розраховувати на допомогу західних партнерів, незважаючи на те, що вона надається з різною інтенсивністю.

Таку заяву в одному із інтерв'ю зробив секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов.
- Нам хотілося б отримувати більшу допомогу, особливо на тлі тієї, яку отримав Афганістан до Талібану. У цьому випадку американська зброя точно опинилася б у міцних руках, які б її не покинули при першій зустрічі з ворогом, – зазначив Данілов.
За словами секретаря РНБО, нарощування присутності російських військ біля українського кордону зіграло злий жарт із РФ. Москва, як вважає Данілов, замість того, щоб налякати країни Заходу, навпаки, мобілізувала й навіть розлютила їх.

Він додав, що Україна завжди висловлює подяку за підтримку та розраховує на її продовження, особливо з боку НАТО.
- Це стосується матеріальної допомоги, особливо у частині повітряно-військової оборони та засобів боротьби з російськими безпілотниками, які нарощують можливості проведення розвідзаходів на українській території, – наголосив він.
Данілов звернув увагу на важливість проведення таких військових навчань, як заходи, що проводяться силами НАТО спільно з Україною. За його словами, вони змушують Росію нервувати.

Нагадаємо, Данілов також вважає, що президент РФ Володимир Путін має глобальний план щодо України.

За словами секретаря РНБО, глава Кремля прагне внутрішньої дестабілізації в Україні.

Він також вважає, що зараз Москві складно це зробити, оскільки в Україні закрили пропагандистські телеканали та провели превентивні заходи.