Концентрація військ біля кордону України зіграла з Росією злий жарт, - Данілов

АСПІ

Росія розлютила західні країні, які мобілізувалися, щоб стати на захист України. Так вважає секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Як повідомив Олексій Данілов в інтерв’ю "Українській правді", Захід завжди підтримував Україну, хоча й "у режимі різної інтенсивності". Зараз, на тлі нової російської загрози, українській стороні хотілося би бачити більше колосальної допомоги.

"Якщо говорити про військові "ігрища" Росії біля українського кордону то вони зіграли з росіянами злий жарт. Замість того, щоб відлякати Захід, вони навпаки змобілізували його. Видається, що вони навіть зробили неможливе – розлютили Захід", – зазначив Данілов.

Як інформувало ASPI news, європейські і американські посадовці обговорили поточну ситуацію на кордонах України з Росією. Сторони наголосили, що будь-яка подальша військова агресія проти України матиме важкі наслідки та високу ціну. Також нагадаємо, глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що Росія хоче послабити стратегічний зв’язок між Європою та США.