Данілов розкрив план Путіна щодо України

АСПІ

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов назвав план президента Росії Володимира Путіна щодо України. Він хоче знищити Україну як державу.

Мінські угоди, які були підписані під дулами танків, не можуть бути виконані у тому вигляді, в якому вони є. Про це Олексій Данілов заявив в інтерв'ю "Українській правді" у четвер, 13 січня.

"Росія анексувала Крим, а потім окупувала частину Донецької, Луганської областей для того, щоб Україна відвернула увагу від півострова. Давайте починати із самого початку. Який план у Путіна? Він досить простий, ми про це публічно говоримо – це знищення нас як держави. Який план сьогодні у Путіна?Внутрішня дестабілізація в нашій країні.Якщо відбудеться внутрішня дестабілізація, потім він матиме можливість скористатися цією дестабілізацією для того, щоб зробити свою чорну справу. Крапка. Якщо не буде внутрішньої дестабілізації, буде набагато складніше виконувати ці завдання, які вони поставили перед собою", – заявив він.

Данілов вважає, що Путін має план з реконструкції радянської імперії. Але, без участі України, жодної імперії не станеться.

"Що ми бачимо на сьогоднішній день? Те, що стосується політичної дестабілізації саме за рахунок сил, афілійованих з Російською Федерацією, після закриття телеканалів, після певних наших превентивних процедур, зробити їм це складно. Те, що відбувається з енергетикою у світі, це не тільки в нашій країні. Це досить багатогранна така проблема. Чому? Тому що тут і COVID, тут і Китай, тут і Тайвань, тут і Індія, тут дуже багато процесів", - вважає він.

Нагадаємо, що заступник керівника МЗС РФ Сергій Рябков висловив сподівання, що НАТО усвідомлює небезпеку заведення в глухий кут діалогу щодо вимог Москви. Він заявив, що воєнно-політичний блок повинен зробити крок назустріч вимогам РФ. У разі невиконання певних пунктів представники Москви не називають, які саме кроки мають намір здійснювати проти інших держав. Також ASPI news повідомляло, що віцеспікер Ради Федерації Росії Костянтин Косачов впевнений, що на переговорах між Росією та США у Женеві був діалог, "а не два монологи".