Путін зараз дуже поспішає, – експосол США у РФ Вершбоу пояснив паніку Кремля

АСПІ

Росія навмисне загострює ситуацію навколо України, щоб грати на страхах Заходу перед війною. У Кремлі переживають, що Україна дедалі ближче відходить до Заходу, вона поглиблює свої відносини з НАТО та Євросоюзом.

Російська політика щодо України зазнала поразки. Про це заявив колишній посол США в РФ, заступник генерального секретаря НАТО у 2012-2016 роках Олександр Вершбоу, під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", у четвер, 13 січня.

"Росія поспішає через те, що вони знають, що їхня політика щодо України зазнала поразки, і вони переживають, що Україна дедалі ближче підходить до Заходу, вона поглиблює свої відносини з НАТО, з Євросоюзом. Йдеться навіть про потенційне членство" у майбутньому, і це, звичайно, їх змушує фабрикувати кризи, їх винаходити і викликати, тому що певним чином вони втрачають основу для підпорядкування України. вказує, що це не так, і, звичайно, це одна з причин, чому вони поспішають, крім того, вони хочуть скористатися страхом, острахом Заходу перед війною. ухвалювати зважені рішення", – заявив Вершбоу.

Нагадаємо, що заступник керівника МЗС РФ Сергій Рябков висловив сподівання, що НАТО усвідомлює небезпеку заведення в глухий кут діалогу щодо вимог Москви. Він заявив, що воєнно-політичний блок повинен зробити крок назустріч вимогам РФ. У разі невиконання певних пунктів представники Москви не називають, які саме кроки мають намір здійснювати проти інших держав. Також ASPI news повідомляло, що віцеспікер Ради Федерації Росії Костянтин Косачов впевнений, що на переговорах між Росією та США у Женеві був діалог, "а не два монологи".