У Росії відкинули можливість нових переговорів щодо "гарантій безпеки"

АСПІ

Підстав для нових переговорів з США щодо "гарантій безпеки" у Росії поки немає. Про це заявив заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков.

У РФ незадоволені результатами переговорів Ради Росія-НАТО. Передумов для нових зустрічей немає. Так вважає заступник керівника Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Рябков.

"Якщо нема пояснення, чи є хоча б якийсь ресурс, якийсь запас гнучкості з того боку з якихось серйозних сюжетів, підстав сідати в найближчі дні, знову збиратися і починати ці ж самі обговорення я не бачу", - заявив Рябков в інтерв’ю російським ЗМІ.

Як інформувало ASPI news, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається обговорювати зі США чи НАТО питання переміщення військ територією країни. Вимога Держдепу повернути солдатів у казарми не розглядатиметься. Також нагадаємо, у МЗС РФ негативно оцінили перемовини з НАТО, оскільки учасники засідання не змогли вирішити суперечки щодо основних питань. Москва наполягає на блокуванні питання щодо вступу України до НАТО.