Кличко заявив, що захищатиме місцеве самоврядування у Чернігові та мера Атрошенка (Відео)

АСПІ

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко заявив, що захищатиме Владислава Атрошенка та всіх мерів України від політичних переслідувань з боку Офісу президента. Він зазначив, що замовники обшуків у мерії Чернігова дестабілізують ситуацію у прикордонному регіоні під час ескалації напруги з Росією та шкодять безпеці країни.

В Україні у центральної та місцевої влади спільні вороги. Про це лідер "УДАРу", мер Києва заявив під час прес-конференції в "Інтерфаксі" з приводу масових обшуків у Чернігові, у четвер, 13 січня.

"Минулого року проходили обшуки у місті Києві. Нічого не знайшли і зараз прийшли до мера Чернігова, представника команди партії "УДАР" Владислава Атрошенка. Причини політичного тиску прості: довіра людей та самостійність. І в Києві, і в Чернігові мета обшуків однакова: мери повинні піти на договірняки замість того, щоб представляти інтереси своїх виборців.Я хочу заявити, що ми захищатимемо представника нашої команди Владислава Атрошенка, і ми захищатимемо мерів.Це принципова позиція і справа моєї честі, насправді. час, коли скупчення російських військових на кордоні.Не будемо забувати, що Чернігівщина знаходиться на кордоні.І в цей час там проходить "маски-шоу". Це або непрофесіоналізм, або диверсія. Ні те, ні інше користі Україні не несе. Заходи замість того, щоб тримати стабільну ситуацію і займатися підготовкою тероборони, опалювальним сезоном, вирішують одну проблему – політичного тиску. її вони роблять мерів – тим слабшими вони роблять Україну. Якщо колір партійних прапорів мерів не співпадає із кольором прапора Банкової – це не причина для обшуків, а демократія. І треба боротись не проти мерів, а за демократію. Тому що у нас спільні вороги: бідність, захмарні ціни, опалювальний сезон, корупція, Росія", – сказав Кличко.

Раніше ASPI news повідомляло, що мер Києва Віталій Кличко висловився про звинувачення Петра Порошенка у державній зраді. Нагадаємо, Печерський районний суд Києва дозволив затримати Петра Порошенка, щоб доставити його до суду для обрання запобіжного заходу, у вигляді утримання під вартою або застави в мільярд гривень.