Від ситуації з держзрадою Порошенка програє Україна, - Кличко

АСПІ

Від ситуації з обвинуваченнями в державній зраді п’ятого президента України Петра Порошенка "програє держава Україна". Про це заявив столичний мер Віталій Кличко.

Мер Києва Віталій Кличко не збирається зустрічати в аеропорту "Жуляни" п'ятого президента, лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка, який повертається 17 січня після тривалого закордонного візиту. Про це пише Українська правда.

До того ж, очільник столиці зазначив, що не знає, коли саме прилітає Порошенко. Кличко повідомив, що о 9-ій ранку, коли прибуде літак із політиком, він перебуватиме на робочому місці. "В понеділок у цей час я перебуватиму на роботі. Що стосується даної ситуації, я свою позицію уже висловлював. Чи виграє від цього Порошенко, чи виграє Зеленський - не знаю. Від цього, що відбувається, програє країна", наголосив Кличко.

Нагадаємо, співробітники Державного бюро розслідувань пояснили провадження проти п'ятого президента Петра Порошенка щодо закупівлі вугілля із тимчасово окупованих РФ територій та сприяння терористичним організаціям ЛНР та ДНР. Правоохоронці вважають, що отримали достатньо доказів порушень. Раніше ASPI news повідомляло, що мер Києва Віталій Кличко висловився про звинувачення Петра Порошенка у державній зраді. Нагадаємо, Печерський районний суд Києва дозволив затримати Петра Порошенка, щоб доставити його до суду для обрання запобіжного заходу, у вигляді утримання під вартою або застави в мільярд гривень.