Посольство США в Україні закликало не піддаватися на дезінформацію Москви

Укрінформ

Про це посольство заявило у Твіттері, передає Укрінформ.

“Нікого не має дивувати поширення Росією дезінформації про неприйняті зобов’язання, або навіть її підбурювання до чогось, що вона зможе використати як привід для подальшої дестабілізаційної діяльності. Ми закликаємо всіх не піддаватися на невпинну дезінформацію Москви”, - підкреслюється в повідомленні.

Нікого не має дивувати поширення Росією дезінформації про неприйняті зобов’язання, або навіть її підбурювання до чогось, що вона зможе використати як привід для подальшої дестабілізаційної діяльності. Ми закликаємо всіх не піддаватися на невпинну дезінформацію Москви. pic.twitter.com/w6fLw1i1Hu
— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) January 13, 2022

Як повідомлялося, 12 січня заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Москва підготувала план внутрішньої дестабілізації України.

Читайте також: У Байдена кажуть, що Росія шукає привід для вторгнення в Україну

У понеділок, 10 січня, у Женеві американська та російська офіційні делегації завершили одноденну зустріч, спрямовану на дипломатичний пошук шляхів щодо послаблення напруженості у Європі. Американська делегація відкинула будь-які можливості згортання політики відкритих дверей НАТО для інших країн, зокрема для України.