Головнокомандувач ЗСУ взяв участь у засіданні Військового комітету НАТО

Діло

Про це повідомили у ЗСУ.

“Росія не змирилась із європейським вибором українського народу і продовжує агресію проти нас та нарощує свою військову присутність навколо нашого кордону. Збройні сили разом з усім українським народом готові діяти за будь-яких сценаріїв розвитку ситуації”, — наголосив Залужний.

Він вважає, що загроза нового етапу збройної агресії Росії поряд з її ультиматумом Заходу щодо не розширення НАТО вимагають комплексної і консолідованої відповіді. Він також запевнив, що Збройні сили України стануть гідною і ефективною бойовою складовою союзних військ НАТО.

Головнокомандувач ЗСУ на завершення подякував урядам країн-партнерів за підтримку України та допомогу українському війську.

Також Залужний провів низку двосторонніх зустрічей. Так, під час розмови з головою Військового комітету НАТО Робом Бауером обговорив питання практичної реалізації Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями. Під час переговорів з словацькою стороною обговорили розвиток відносин збройних сил на рівні батальйон-бригада, а з грузинською безпеку Азово-Чорноморського регіону.