Хакерські атаки на урядові сайти: ресурси семи міністерств та низки інших органів влади не працють

GreenPost

Служба безпеки України та Держспецзв'язку спільно з відповідними органами державної влади проводить розслідування щодо хакерської атаки на низку урядових сайтів та збирає цифрові докази.

Як повідомили у пресслужбі СБУ, у ніч проти 14 січня здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, зокрема МЗС, МОН та інші.

"На головній сторінці цих сайтів було розміщено повідомлення провокаційного характеру. При цьому контент сайтів не було змінено, а витоку персональних даних, за наявною інформацією, не відбулося", - наголосили в СБУ.

Сайти семи міністерств та низки інших органів влади станом на 10 годину 14 січня не працюють через хакерську атаку.

Зокрема, не працюють сайти міністерств: розвитку громад та територій, освіти і науки, аграрної політики та продовольства, енергетики, захисту довкілля та природних ресурсів, закордонних справ, у справах ветеранів.

Також не працюють портали "Дія", "Судова влада", сайти Державної служби з надзвичайних ситуацій, Вищої ради правосуддя, Верховного Суду.

Як повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України у Телеграмі, роботу більшої частини державних ресурсів, на які була здійснена хакерська атака у ніч з 13 на 14 січня, вже відновлено.