До складу НАТО можуть увійти одночасно чотири країни

НОВА

Організація Північноатлантичного альянсу ухвалила рішення про включення України та Грузії до НАТО. Однак терміни їх входження поки не визначені. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в інтерв'ю La Repubblica.

Також до НАТО можуть дуже швидко прийняти Фінляндію та Швецію, інформує t.me/nexta_live. Ці країни повністю відповідають усім вимогам альянсу і можуть бути прийняті якнайшвидше, як тільки висловлять своє бажання. "Швеція і Фінляндія в основному дотримуються оборонних стандартів НАТО, у разі політичного рішення країн вони зможуть швидко приєднатися до альянсу", - заявив генсек Єнс Столтенберг.

Розширення НАТО за рахунок Фінляндії та Швеції може стати жорсткою відповіддю для Росії, яка накопичує військову техніку на кордоні з Україною та нарощує військову присутність у регіоні.

У РФії вважають, що НАТО "затягує" до своїх лав Україну і скандинавські країни. Таку заяву зробив глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров, повідомило "РІА Новості".