Голова МЗС Росії заявив про нову “червону лінію” для НАТО

Стопкор

Голова Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав нову “червону лінію” для НАТО з питання України.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров Фото: Sputnik

14 січня під час пресконференції Лавров заявив, що в Україні присутні сотні військових НАТО. Він додав, що їх участь у війні на Донбасі - це нова “червона лінія”.

“Участь західних інструкторів у конфлікті на Донбасі буде переходом усіх червоних ліній та означатиме пряме зіткнення російських людей та військових НАТО”, - передає слова міністра “РИА Новости”.
Читайте також інші схожі новини:

Міністр оборони України Олексій Резніков під час свого виступу у Верховній Раді повідомив про російську загрозу. Він заявив, що біля кордону нашої держави перебуває 93,4 тисячі російських військових. Вони можуть бути залучені в разі ескалації.

Пізніше держсекретар США Ентоні Блінкен закликав Росію відвести війська від кордону з Україною та обрати шлях деескалації. Він також наголосив, що Сполучені Штати Америки не можуть ризикувати, щоб повторився сценарій 2014 року.

Видання Financial Times вважає, що за допомогою безпрецедентного поширення даних розвідки Сполучених Штатів Америки про приготування Москви до повномасштабного нападу на Україну, Байден зміг переконати НАТО у реальності російської загрози.

Голова делегації Росії на переговорах у Відні з питань військової безпеки та контролю над озброєннями Костянтин Гаврилов заявив, що Росія дасть “військову відсіч”, якщо НАТО продовжить наступати на “хворі точки”.

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що у разі повномасштабного вторгнення Росії в України вистачить зброї для відсічі.