Розвідка: Росія почала перевірку боєготовності військ на Донбасі

Стопкор

Головне управління розвідки Міноборони України повідомляє, що Росія почала перевірку боєготовності військ на Донбасі.

РФ почала перевірку боєздатності військ на Донбасі Фото: tribun

“З початку поточного тижня комісією 8 армії Південного військового округу ЗС РФ розпочату масштабну перевірку бойової та мобілізаційної готовності 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів”, - йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначають, що окремі підрозділи окупантів вивели на полігони для занять з тактичної, інженерної та вогневої підготовки. Також вони використовують військову техніку.

Зазначимо, у Російській Федерації 14 січня раптово оголосили про перевірку бойової готовності військ Східного військового округу РФ.
Читайте також інші схожі новини:

Міністр оборони України Олексій Резніков під час свого виступу у Верховній Раді повідомив про російську загрозу. Він заявив, що біля кордону нашої держави перебуває 93,4 тисячі російських військових. Вони можуть бути залучені в разі ескалації.

Пізніше держсекретар США Ентоні Блінкен закликав Росію відвести війська від кордону з Україною та обрати шлях деескалації. Він також наголосив, що Сполучені Штати Америки не можуть ризикувати, щоб повторився сценарій 2014 року.

Видання Financial Times вважає, що за допомогою безпрецедентного поширення даних розвідки Сполучених Штатів Америки про приготування Москви до повномасштабного нападу на Україну, Байден зміг переконати НАТО у реальності російської загрози.

Голова делегації Росії на переговорах у Відні з питань військової безпеки та контролю над озброєннями Костянтин Гаврилов заявив, що Росія дасть “військову відсіч”, якщо НАТО продовжить наступати на “хворі точки”.

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що у разі повномасштабного вторгнення Росії в України вистачить зброї для відсічі.