Російські окупанти готують провокації проти ЗСУ: Де це може статися

depo.ua

Впродовж минулої доби 13 січня на Донбасі російські окупанти влаштували мінометні обстріли біля Станиці Луганської й Причепилівки. Водночас російські спецслужби готують провокації проти військовослужбовців ЗС РФ, щоб звинуватити в цьому Україну.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України.

"У військові підрозділи країни-агресора та її сателітів надходять розпорядження про підготовку до таких провокацій. 13 січня у 3 омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова було проведено службову нараду, під час якої особовому складу доведено, що очікуються провокації зі сторони України в районі н. п. Ковбасна (артсклади оперативної групи військ РФ)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що розпорядження про приведення бригади у вищі ступені бойової готовності не доводились, але було наголошено про готовність особового складу "за першою командою" виконувати завдання за призначенням.

"На сьогодні відпустки та звільнення особового складу не скасовано, але командирам/начальникам наказано довести до підлеглих необхідність прибути до військової частини за визначеним сигналом", - йдеться у повідомленні.