Повний текст ухвали про арешт майна Порошенка оприлюднять 19 січня – адвокат

Детектор медіа

Повний текст ухвали Печерського райсуду Києва про арешт майна нардепа «Європейської солідарності» Петра Порошенка буде оприлюднено 19 січня. Про це повідомив адвокат п’ятого президента Денис Галанський.

«Засідання щодо оголошення повного тексту рішення про арешт майна Петра Порошенка... нам дали розписку, що о 13:50 це буде 19-го числа», – цитує Галанського «Інтерфакс-Україна».

Адвокат пояснив, що судове засідання було перенесено, оскільки сьогодні відсутня суддя. Раніше оприлюднення повного тексту ухвали було призначено на 12:00 14 січня.

«Зараз я дізнався, що судді немає», – сказав Галанський, припустивши, що вона може бути у відпустці.

6 січня 2021 року Печерський районний суд підтримав клопотання прокурора щодо накладення арешту на майно Порошенка, якого українські правоохоронці підозрюють у державній зраді та сприянні тероризму.

20 грудня 2021 року ДБР повідомило Порошенку про підозру в державній зраді та сприянні терористичним організаціям.

Підозра повідомлена в межах справи про схему постачання вугілля з тимчасово окупованих частин Донбасу на суму близько 1,5 мільярдаЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/195570/2022-01-14-povnyy-tekst-ukhvaly-pro-aresht-mayna-poroshenka-oprylyudnyat-19-sichnya-advokat/