Росія готує провокації проти своїх військових, щоб звинуватити Україну – розвідка

Новини.LIVE

Російські спецслужби готують провокації проти своїх же військовослужбовців, аби звинуватити в цьому Україну. Відповідні розпорядження отримують військові підрозділи країни-агресора та її сателітів.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Читайте також: Росія проводить раптову перевірку бойової готовності армії

Які провокації готують спецслужби РФ

Згідно із даними української розвідки, 13 січня у 3 омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова відбулася службова нарада, в ході якої особовому складу заявили про очікувані провокації з боку України в районі н. п. Ковбасна. Там, зауважили у ГУР, розташовані артсклади оперативної групи військ РФ.

Зазначається, що, хоч бригаду не приводили у бойову готовність, особового складу наголосили на готовності "за першою командою" виконувати завдання за призначенням.

Як з’ясувала українська розвідка, командири отримали накази довести до підлеглих необхідність прибути до військової частини за визначеним сигналом.

https://www.facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine/posts/232501585727936

Інші новини про викриття українських спецслужб

Служба безпеки України завершила розслідування щодо очільників окупаційної адміністрації Росії в українському Криму. Йдеться про 8 осіб.

Прокурори Одеської обласної прокуратури повідомили про підозру 47-річному громадянину Республіки Молдова за вчинення терактів в Одеській області.