У ДБР заявили, що слідчий суддя досі не розглянув клопотання про запобіжний захід п’ятому Президенту України

Судебно-юридическая газета

Слідчий суддя досі не розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу п’ятому Президенту України Петру Порошенку через його неявку до суду.

Про це сказала радник із комунікацій ДБР Тетяна Сапьян на брифінгу в п’ятницю, 14 січня.

«Оскільки народний депутат ухилився від виконання покладених на нього процесуальних обов’язків, слідчий за погодженням з виконуючим обов’язки генпрокурора звернувся до Печерського райсуду міста Києва з відповідним клопотанням про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу. У зв’язку з тим, що вказаний нардеп ухилився від явки до суду, зазначене клопотання досі не розглянено слідчим суддею», - сказала Сапьян, передає «Укрінформ».

Вона також додала: «З метою уникнення маніпуляцій та подальших інформаційних спекуляцій довкола даного кримінального провадження повідомляємо, що статтею 42 Кримінального процесуального кодексу України визначено, що підозрюваний зобов’язаний прибувати за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді і суду».

Також «Судово-юридична газета» писала, що ДБР сподівається на обрання запобіжного заходу Порошенку 17 січня.

Крім того, суд наклав арешт на майно Петра Порошенка.

А ще ми повідомляли, що Порошенко, швидше за все, не планував свій візит до країн ЄС заздалегідь — ДБР.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.