Росія готує провокації проти своїх військовослужбовців

НОВА

Головне управління розвідки Міністерства оборони України попереджає про можливі провокації з боку Російської Федерації проти своїх військовослужбовців провину за які Кремль збирається перекласти на Україну.

У військові підрозділи Росії та її «маріонеток» надійшли розпорядження про підготовку до таких провокацій, повідомили українські розвідники.

Так, 13 січня 2022 року в 3 омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова було проведено службову нараду, під час якої особовому складу доведено, що варто очікувати провокацій нібито зі сторони України в районі н.п.Ковбасна, де розміщені артсклади оперативної групи військ РФ.

"Розпорядження про приведення бригади у вищі ступені бойової готовності не доводились, але було наголошено про готовність особового складу "за першою командою" виконувати завдання за призначенням", - повідомили в Міноборони.

Також, командування Збройних сил РФ на цьому тижні розпочало масштабну перевірку бойової та мобілізаційної готовності армійських корпусів, які дислокуються в окупованих районах Донецької та Луганської областей.

"Окремі підрозділи з'єднань і частин оперативного угруповання російських окупаційних військ виведені на полігони для занять з тактичної, інженерної та вогневої підготовки, в т. ч. з проведенням стрільб екіпажами танків і бойових машин, артилерійськими та мінометними розрахунками", - йдеться в повідомленні. Крім того, перевіряються запаси та умови зберігання зброї, боєприпасів та військової техніки.