Переговори з РФ поки що не дали результатів, - голова Військового комітету НАТО Бауер

АСПІ

НАТО і Росія поки що не домовилися щодо деескалації ситуації навколо України. Голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер зазначив, що діалог поки що не дав бажаних результатів.

Переговори НАТО та Росії щодо деескалації ситуації навколо України поки що не дали бажаних результатів. Про це повідомляє "Європейська правда" у п'ятницю, 14 січня.

"Зустріч не призвела до жодної зміни розвідувальних даних, які ми бачимо. Нарощування триває і досі викликає занепокоєння. Поки що рано чекати результатів, оскільки переговори тривають у різних форматах, зокрема, в ОБСЄ, і після цього Росія ще формуватиме свої рішення. Занадто рано говорити про підсумки переговорів. Після всіх переговорів цього тижня російські представники повернуться до Москви і передадуть всю інформацію президенту Путіну, і він уже вирішуватиме подальші кроки", - сказав Бауер.

Нагадаємо, що заступник керівника МЗС РФ Сергій Рябков висловив сподівання, що НАТО усвідомлює небезпеку заведення в глухий кут діалогу щодо вимог Москви. Він заявив, що воєнно-політичний блок повинен зробити крок назустріч вимогам РФ. У разі невиконання певних пунктів представники Москви не називають, які саме кроки мають намір здійснювати проти інших держав. Також ASPI news повідомляло, що віцеспікер Ради Федерації Росії Костянтин Косачов впевнений, що на переговорах між Росією та США у Женеві був діалог, "а не два монологи".