Туреччина готує нову партію «Байрактарів» для України: що відомо

Информационное сопротивление

Туреччина готує передати Україні нову партію ударних безпілотних «Байрактарів». Про це йдеться у повідомленні видання «Мілітарний».

Світлину з одним з українських дронів на підприємстві Baykar оприлюднила пресслужба заводу з нагоди візиту сюди Міжпарламентської групи дружби Україна-Туреччина та національного лідера кримських татар Мустафу Джемілєва.

У вересні 2021 року Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний анонсував закупівлю ще чотирьох комплексів Bayraktar TB2.

У складі Повітряних Сил та Військово-Морських Сил ЗСУ вже є по одному такому комплексу. Перший комплекс замовили у листопаді 2018 року, а вже у березні 2019 року вони прибули до України та провели демонстраційні польоти. Минулого року ВМС ЗС України отримали перший комплекс БПЛА Bayraktar TB2.

Тим самим Валерій Залужний підтвердив незмінність кількості, яку у листопаді 2020 року озвучив тодішній Головнокомандувач ЗСУ – генерал-полковник Руслан Хомчак, що говорив про п’ять комплексів, один з яких вже отримали, тобто залишилось отримати ще чотири комплекси Bayraktar TB2.

У листопаді 2021 року за підсумками поїздки у район ООС Міністр оборони Олексій Резніков заявив про нове замовлення на Bayraktar TB2 у 2022 році.

Він підкреслив нагальну необхідність подальшої закупівлі для потреб Збройних Сил України «Байрактарів».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, ЗСУ даватимуть адекватну відповідь не тільки з «Байрактарів». Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.