Зеленський хоче провести тристоронні переговори з Байденом і Путіним, - Єрмак

АСПІ

Президент України Володимир Зеленський запропонував лідеру США Джо Байдену організувати тристоронні переговори з Володимиром Путіним. Про це повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

Як повідомив Андрій Єрмак, США зацікавлені в тому, щоб бути залученими до мирного врегулювання на Донбасі. Вони продовжуватимуть двосторонній трек переговорів із Москвою.

"Зеленський запропонував Байдену - і ми вважаємо, що це може мати сенс, - організувати тристоронню зустріч. Ця зустріч може відбутися в режимі відеоконференції між президентом Байденом, президентом Зеленським і президентом Путіним. Ми все ще чекаємо відповіді від Росії", - розповів Єрмак на конференції Atlantic Council.

Як інформувало ASPI news, державний секретар США Ентоні Блінкен наголосив, що демократичні країни повинні рішуче захищати Україну. Також нагадаємо, посольство США в Україні закликало не піддаватися дезінформації Москви. На думку дипломатів, Кремль може її використати дезінформацію як привід для подальшої дестабілізації ситуації на кордонах.