У Північноатлантичному альянсі чекають нападів не лише на Україну, - ЗМІ

АСПІ

НАТО до кінця не розуміє, якої мети насправді планує досягти глава Кремля Володимир Путін, нарощуючи військову присутність Росії на кордоні з Україною. Окрім того, в Альянсі не виключають, що Росія готує наступ не лише Київ, а його мета набагато ширше.

У Альянсі припускають, що Володимир Путін може готувати наступ не лише на українську державу. Наразі Росія може використовувати свою військову присутність у Середземному морі, в Північній Атлантиці та в Арктиці, щоб вдарити широким фронтом, пише німецьке видання Der Spiegel із посиланням на власні джерела в НАТО.

Джерела не виключають, що варто чекати від Росії кібератак та кампаній з дезінформації. При цьому конкретних доказів підготовки подібного сценарію у Альянсі не мають, але вважають його досить ймовірним. У НАТО наразі намагаються з'ясувати, чого насправді прагне Володимир Путін.

ASPI news інформувало, що колишній посол США в Росії, колишній спеціальний помічник 44-го президента президента США Барака Обами з питань національної безпеки, не виключає, що РФ вже почала атакувати Україну через масштабну хакерську атаку на державні сайти. Також ми писали, що Сполучені Штати Америки мають докази, що Росія підготувала бойовиків для проведення операції під чужим прапором на Донбасі. Про це повідомив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван.