Хакери атакували сайт Кличка, ресурс вже працює у штатному режимі

АСПІ

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко повідомив, що його сайт зазнав потужної DDoS-атаки. Політик підозрює у злочинних намірах хакерів з Росії.

У п'ятницю вдень, 14 грудня, відбулася хакерська DDoS-атака на офіційний сайт мера Києва kyiv.klichko.org. Про це повідомив сам міський голова української столиці.

"Ресурс цілеспрямовано намагалися "покласти". Більша частина одночасних звернень на сайт, за висновками наших технічних фахівців, відбувалася з території Російської Федерації. На сайті спрацювали захисні запобіжники і зараз він працює в штатному режимі", - повідомив Кличко.

Нагадаємо, ASPI news інформувало, що вчора зранку в Україні не працювали сайти Кабміну
МЗС України, ДСНС, Мінспорту, МОН, Міненерго, Мінагрополітики, Дії та інших. Більшість державних ресурсів вже відновили свою роботу. При цьому контент сайтів не був змінений, а витоку персональних даних українських громадян не сталося. Також ми писали, що кіберексперти НАТО в Брюсселі діляться з Україною наявною у них інформацією щодо атаки хакерів на держсайти. Найближчими днями Альянс та Україна підпишуть угоду про посилення протидії кіберзагрозам. Україна отримає доступ до платформи НАТО з обміну інформацією про шкідливі програми. У свою чергу Європейський Союз не поспішає зі звинуваченнями, але має намір відправити своїх фахівців для аналізу ситуації та обставин проведення масштабної кібератаки. Колишній посол США в Росії, колишній спеціальний помічник 44-го президента президента США Барака Обами з питань національної безпеки, не виключає, що РФ вже почала атакувати Україну через масштабну хакерську атаку на державні сайти.