США допомагатимуть українським партизанам у разі російської окупації – Пентагон

NTA

У разі окупації частини України Росією, на неї чекає широкий партизанський рух, який отримуватиме підтримку з боку США та їх союзників.

Про це повідомляє The New York Times, посилаюсь на переговори міністра оборони США Ллойда Остіна, голову Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марка Міллі та їх російських колег.

Видання зазначає, що американські високопосадовці у ході переговорів з росіянами дали зрозуміти, що ЦРУ (таємно) та Пентагон (відкрито) будуть допомагати будь-якому прояву партизанського руху в Україні.

Як зазначається, представники американської адміністрації заявили, що американська допомога українським партизанам може включати в себе навчання у сусідніх країнах, які є частиною східного флангу НАТО: Польщі, Румунії та Словаччини, що дозволятиме партизанам вільно виїжджати з України і також спокійно повертатись назад.

США крім матеріально-технічної підтримки та зброї можуть надати медичне обладнання, послуги та навіть притулок під час російських наступальних операцій.

Американські посадовці також наголосили, що гарантовано поставлять наступальне озброєння українцям, якщо російська армія вторгнеться в Україну.

“Якщо Путін вторгнеться в Україну з великими військовими силами, військова допомога США і НАТО – розвідка, кібернетична, протитанкова та протиповітряна зброя, наступальні морські ракети – значно збільшиться”, – заявив Джеймс Ставрідіс, адмірал військово-морського флоту у відставці.

Він також додав, що США прекрасно знають, як озброювати повстанців, навчати та заряджати їх на боротьбу.

Нагадаємо, американський радник із національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Росія готується до проведення спецоперації на Донбасі під чужим прапором для повномасштабного вторгнення в Україну.

За даними американської розвідки, Росія готувалася до проведення спецоперації. Сполучені Штати також мають докази того, що РФ навчила бойовиків на Донбасі веденню бойових дій у міських умовах та використанню вибухових речовин для проведення актів саботажу.