Путін має обрати між жорсткими санкціями чи переговорами, - Псакі

АСПІ

Саме від глави Кремля Володимира Путін залежить, отримає Росія жорсткі санкції або ж продовжить дипломатичні переговори. Вашингтон готовий до будь-якої відповіді Москви.

Подальший розвиток подій з ситуацією навколо України залежить від кремлівського керівництва, яке повинно обрати між шляхом ескалації та санкцій, або ж продовженням переговорів. Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі, повідомляє Укрінформ.

Від президента Путіна та Росії залежить визначення їх подальшого шляху. "Ми готові незалежно від того, яке рішення вони приймуть",- заявила офіційна представниця адміністрації. За її словами, якщо Москва вторгнеться в Україну, це рішення матиме економічні наслідки, які вийдуть далеко за межі тих, які мали місце у 2014 році. Якщо ж у Кремлі погодяться брати участь у дипломатичних переговорах, то Білий дім дуже відкритий до цього, зазначила Псакі, висловивши сподівання, що, врешті решт, Путін обере мирний шлях владнання конфлікту. "Але в кінцевому підсумку це вибір, який повинні зробити вони", - наголосила Джен Псакі.

Як інформувало ASPI news, радник із національної безпеки президента США Джейк Салліван зазначив, що розвідспільнота Сполучених Штатів наразі не має підстав вважати, що Росія зважилася на військові дії проти України. Проте він підкреслив, що загроза військового вторгнення Росії в Україну залишається високою. Також нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що НАТО має план на випадок вторгнення Росії в Україну.