"Завдадуть дуже гострого болю": у США попередили про 18 підготовлених сценаріїв у разі нападу РФ на Україну

ТСН

Влада США підготувала 18 сценаріїв дій на випадок, якщо буде скоєно нове російське вторгнення до України. У разі повномасштабного вторгнення РФ до України, буде застосовано обмеження, які можуть завдати "дуже гострого болю" Москві.

Про це повідомила заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд в інтерв'ю Financial Times.

Заступниця держсекретаря США не надала подробиць цих сценаріїв, але попередила, що Вашингтон своїми кроками може завдати "дуже гострого болю" Москві у разі її спроби напасти на Україну.

"Я просто скажу, що ми з союзниками готові швидко заподіяти гострого болю, якщо Росія зробить якийсь (агресивний) крок", — попередила вона.

Нуланд також повідомила, що відповіді у вигляді санкцій у США та Європейських країн можуть бути різні. Крім того, вона додала, що Вашингтон сподівається, що йому вдасться домогтися деескалації напруги навколо України завдяки дипломатії у відносинах з Москвою.

Нуланд уточнила, що на нинішньому етапі США та Росія після перемовин просто "почули одне одного". За її словами, для досягнення будь-яких угод сторонам потрібно більше часу. Але наголосила, що все залежатиме від того, яким шляхом вирішить йти РФ щодо України.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.