Нова Зеландія оголосила новій санкції проти Росії

Главком

Міністерка закордонних справ Нової Зеландії Нанайя Махута оголосила про нові санкції проти Росії. Під обмежувальні заходи потрапили вісім російських громадян і компаній. Про це повідомляє сайт уряду Нової Зеландії.

Санкції введені проти фізичних та юридичних осіб, причетних до організації кібератак та реалізації кампанії з поширення дезінформації в Україні.

У санкційні списки були внесені 85-й головний центр спеціальної служби Головного управління Генштабу Росії, «Головний центр спеціальних технологій» Головного управління Генштабу РФ і російське»Агентство інтернет-досліджень».

Також були введені санкції щодо офіційного представника Міноборони РФ Ігоря Конашенкова, начальника Генштабу адмірала Ігоря Костюкова, президента медіахолдингу «Червона зірка» Олексія Піманова, співзасновника кримського інформагентства NewsFront Михайла Синеліна і генерального директора ВГТРК Олега Добродєєва.

До цього Нова Зеландія ввела санкції роти більш ніж 650 російських громадян, включаючи президента країни Володимира Путіна і депутатів Держдуми РФ, а також щодо 55 найбільших російських підприємств і організацій.

Раніше уряд Нової Зеландії ввів 35% мита на весь імпорт з Росії.

Також Нова Зеландія виділила $11 млн допомоги Україні.