Канада та Німеччина посилюватимуть економічну ізоляцію Росії

Прямий

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо і канцлер Німеччини Олаф Шольц домовилися працюватимуть над посиленням економічної ізоляції Росії.

Про це повідомив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

“Сьогодні (10 травня – ред.) у мене була продуктивна розмова з канцлером Олафом Шольцом. Ми високо оцінили мужність українського народу, підтвердили нашу рішучу підтримку Президента Володимира Зеленського та його уряду, а також обговорили глобальні наслідки війни, у тому числі для продовольчої та енергетичної безпеки”, – розповів він.

Канада продовжить надавати Україні NLAW – Трюдо

За інформацією сайту уряду Канади за підсумками розмови “лідери погодилися й надалі підтримувати тісну координацію для продовження підтримки України та подальшої економічної ізоляції Росії”.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину,як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.