Нова Зеландія запровад запровадить нові санкції проти організацій та громадян РФ

UA.NEWS

Нова Зеландія запровадила нові санкції щодо восьми російських організацій і громадян Росії через вторгнення до України. Держава продовжує недвозначно засуджувати невиправданий та незаконний напад Росії на Україну.

Про це оголосила міністерка закордонних справ Нової Зеландії Наная Магута, повідомляється на сайті уряду., пише «Інтерфакс-Україна».

«Нова Зеландія, продовжує недвозначно засуджувати невиправданий та незаконний напад Росії на Україну», - сказала міністерка.

Нинішні санкції відображають повне неприйняття спроб Москви «ввести в оману міжнародну спільноту».

Нові санкції спрямовані проти восьми фізичних та юридичних осіб, причетних до «путінської кампанії дезінформації», а також до «кібератак на Україну».

«Вони ґрунтуються на більш ранніх санкціях Нової Зеландії, спрямованих проти пропагандистів, і розширюють наш санкційний список, включивши в нього сумно відому «ферму тролів», представника міністерства оборони Росії та інших», - заявила голова МЗС Нової Зеландії.

Згідно з оновленими даними, під санкції підпали офіційний представник Міноборони Росії Ігор Конашенков, начальник Головного розвідувального управління Генерального штабу Росії (ГРУ) Ігор Костюков, гендиректор ВГТРК Олег Добродєєв, президент медіахолдингу «Красная звезда» Олексій Піманов, співзасновник новинного порталу NewsFront («Ньюсфронт») Михайло Синелін, відзначили в МЗС країни.

До списку також увійшли 85-й Головний центр спеціальної служби (ГЦСС) Головного управління Генштабу Росії, «Головний центр спеціальних технологій» Головного управління (ГУ) Генерального штабу ЗС РФ та російське «Агентство інтернет-досліджень».

Раніше у Міністерстві закордонних справ Японії оприлюднило розширені санкційні списки проти 133 осіб з Російської Федерації, «ЛДНР» через війну проти України. У список включили 70 компаній.

Європейський союз вирішив виключити з нафтових санкцій проти росії заборону на морські танкерні поставки на танкерах.

Завдяки Греції Росія може обходити міжнародні обмеження на енергоносії. Танкери з російською нафтою безперешкодно заходять в європейські порти під грецькими прапорами.